Uitslag per klasse 2016

Foutmelding

  • Warning: Illegal string offset 'subject' in jquery_countdown_timer_block_view() (regel 78 van /home/vhosting/a/vhost0053383/domains/handbikebattle.nl/htdocs/www/sites/all/modules/jquery_countdown_timer/jquery_countdown_timer.module).
  • Warning: Illegal string offset 'content' in jquery_countdown_timer_block_view() (regel 79 van /home/vhosting/a/vhost0053383/domains/handbikebattle.nl/htdocs/www/sites/all/modules/jquery_countdown_timer/jquery_countdown_timer.module).
  • Notice: Array to string conversion in jquery_countdown_timer_block_view() (regel 79 van /home/vhosting/a/vhost0053383/domains/handbikebattle.nl/htdocs/www/sites/all/modules/jquery_countdown_timer/jquery_countdown_timer.module).

Classificatie H2

Plaats Startnr Voornaam Achternaam Team/individueel Geslacht

Tijd

(hr:min:sec)

Eindtijd na Correctie

(hr:min:sec)

1 55 Carmen  Koedood HelioHeroes Vrouw 03:18:10 02:07:04
2 95 Michael  Verhees MaartensMasters Man 03:17:49 02:25:47
3 71 Sam Dijkstra Team Capital Man 04:07:53 03:03:50

Classificatie H3








            (hr:min:sec) (hr:min:sec)
Plaats Startnr Voornaam Achternaam Team/individueel Geslacht Tijd (op de klok) Eindtijd na Correctie
1 12 Mischa Hielkema Individueel Man 1:48:10 1:35:50
2 85 Mark Mekenkamp Roessingh Riders  Man 2:08:20 1:54:23
3 105 Aaron Van der Meeren Adelante on Wheels Man 2:14:08 1:54:31
4 111 Lars Arne Eriksen Sint Olavs Knights Man 2:14:05 1:59:41
5 102 Dirk Colaers Adelante on Wheels Man 2:24:08 2:08:55
6 106 John Bax Adelante on Wheels Man 2:27:03 2:11:36
7 6 Patrick  van Laar Individueel Man 2:37:43 2:15:16
8 90 Joyce Nijenhuis MaartensMasters Vrouw 2:57:32 2:18:54
9 3 Meike van Haperen Individueel Vrouw 3:10:50 2:29:32
10 116 Magnus Risberg Sint Olavs Knights Man 2:50:44 2:33:24
11 18 Robbert van Zijverden Individueel Man 3:00:43 2:35:31
12 20 John  Schot Individueel Man 2:53:30 2:35:56
13 16 Juan Dekkers Individueel Man 2:57:05 2:39:14
14 51 Dave Versluis HelioHeroes Man 3:03:33 2:45:11
15 113 Terje Roel Sint Olavs Knights Man 3:04:32 2:46:05
16 23 Gaike Gerritsen Individueel Man 3:06:37 2:48:00
17 108 Joris  Penders Tollbridge bikers  Man 3:15:16 2:48:19
18 104 Martijn Teeuwen Adelante on Wheels Man 3:22:34 2:54:44
19 74 Marcel van den Elzen LibraBikers Man 3:14:59 2:55:42
20 68 Bas Peek Team Capital Man 3:28:37 3:00:04
21 81 Tinus Ebeltjes UMCG Handbike Team Man 3:29:27 3:00:48
22 110 Hans Sanders Tollbridge bikers  Man 3:23:43 3:03:44
23 21 Martijn Wiering Individueel Man 3:27:26 3:07:10
24 62 Frans  Ebbinge Rijndam Racers Man 3:29:53 3:09:25
25 57 André  Paarhuis Birds on Wheels Man 3:43:30 3:13:10
26 87 Linda van Impelen Roessingh Riders  Vrouw 4:16:32 3:22:08
27 88 Robert Konter Roessingh Riders  Man 3:45:37 3:23:53
28 52 Saskia  Pronk HelioHeroes Vrouw 4:31:57 3:25:09
29 86 Klaas Bartelds Roessingh Riders  Man 3:59:00 3:26:48
30 83 Melanie Helweg UMCG Handbike Team Vrouw 4:23:23 3:27:37
31 91 Ruben  de Sain MaartensMasters Man 4:02:55 3:30:15
32 64 Marian  Boender Rijndam Racers Vrouw 4:27:35 3:30:58
33 112 Steinar Andreassen Jensen Sint Olavs Knights Man 4:01:26 3:38:26
34 79 Arjan  Berkhout UMCG Handbike Team Man 4:28:48 3:53:01
35 61 Caspar  Deerenberg Birds on Wheels Man 4:19:02 3:54:38
36 97 Henk-Jan van den Berg Hoogstraat Highlanders Man 4:45:23 4:07:37
37 7 Marcel Bierman Individueel Man 4:59:27 4:20:00
38 10 Ebike Winkens Individueel Man 4:59:03 4:31:27
39 96 Ali  Ouaalit Hoogstraat Highlanders Man 5:16:30 4:35:00
40 65 Martijn  Huliselan Rijndam Racers Man 5:21:00 4:38:58
41 115 Sigurd Groven Sint Olavs Knights Man 5:24:12 4:41:47
42 66 Rob  Vermeulen Rijndam Racers Man 5:28:30 4:45:34
43 2 Chris Drost Individueel Man 5:20:06 4:50:49

Classificatie H4

Plaats Startnr Voornaam Achternaam Team/individueel Geslacht

Tijd

(hr:min:sec)

Eindtijd na Correctie

(hr:min:sec)

1 22 Erik Vermeulen Individueel Man 02:02:37 01:53:23
2 67 Robert  Vakkers Rijndam Racers Man 02:03:55 01:54:36
3 63 John Jongeneel Rijndam Racers Man 02:03:56 01:54:37
4 117 Ed Roeters LibraBikers Man 02:04:44 01:55:22
5 5 Susanne Valckx Individueel Vrouw 02:33:14 02:03:41
6 80 Johan Meijer UMCG Handbike Team Man 02:17:34 02:07:26
7 72 Pauline van Putten Team Capital Vrouw 02:47:50 02:15:37
8 15 Willem van der Wal Individueel Man 02:28:48 02:18:00
9 9 Jan Willem Smal Individueel Man 02:33:30 02:22:25
10 28 Henri Honing Individueel Man 02:37:15 02:25:56
11 26 Erik  Schwencke Individueel Man 02:37:26 02:26:06
12 89 Bennie Bouwhuis Roessingh Riders  Man 02:48:02 02:36:04
13 24 Jiska van der Wal Birds on Wheels Vrouw 03:15:54 02:38:34
14 14 Chiel Albers Individueel Man 02:57:25 02:44:53
15 73 Rob  Gerritsen Team Capital Man 02:58:19 02:45:44
16 92 Jakob  Julsing MaartensMasters Man 03:06:49 02:53:44
17 107 Peter Aarts Tollbridge bikers  Man 03:15:16 03:01:40
18 25 Funda Müdje Individueel Vrouw 04:22:05 03:32:42
19 114 Geir Inge Sivertsen Sint Olavs Knights Man 03:52:12 03:36:23
20 50 Kees van Velzen HelioHeroes Man 04:04:06 03:47:34
21 56 Leon Biesterbos Birds on Wheels Man 04:24:04 04:06:21
22 13 Helga Teunissen Individueel Vrouw 05:14:40 04:15:42
23 60 Willem Scheffer Birds on Wheels Man 04:52:41 04:33:15
24 19 Ed Oudenarden Individueel Man 04:53:25 04:33:56
25 76 Rachel Venrooij - van Veghel  LibraBikers Vrouw 05:42:00 04:38:03
26 99 Richard  van Dopperen Hoogstraat Highlanders Man 05:32:48 05:10:57
27 84 Gerard Hindriksen UMCG Handbike Team Man 05:42:10 05:19:45
28 54 Arnoud Bernelot Moens HelioHeroes Man 05:44:08 05:21:36

Classificatie H5

Plaats Startnr Voornaam Achternaam Team/individueel Geslacht

Tijd

(hr:min:sec)

Eindtijd na Correctie

(hr:min:sec)

1 93 Han  Verheijen MaartensMasters Man 01:49:55 01:49:55
2 94 Nortbert  Heesakkers MaartensMasters Man 01:51:50 01:51:50
3 11 Enkossa Akkassa Team Capital Man 02:35:06 02:35:06
4 1 Mark Straatman Team Capital Man 02:47:50 02:47:50
5 53 Christa  Zonneveld HelioHeroes Vrouw 03:23:19 02:56:53
6 109 Martien  de Wilt Tollbridge bikers  Man 03:04:50 03:04:50
7 8 Hanneke Mooij Individueel Vrouw 03:55:59 03:25:18
8 101 Leon Emmen Hoogstraat Highlanders Man 03:43:15 03:43:15
9 58 Diana  Schrage-Kievit Birds on Wheels Vrouw 05:19:34 04:38:01
10 78 René Verleg LibraBikers Man 04:39:31 04:39:31

Classificatie E-bike

Plaats Startnr Voornaam Achternaam Team/individueel Geslacht

Tijd

(hr:min:sec)

Eindtijd na Correctie

(hr:min:sec)

1 30 Robert van Boerdonk Individueel Man 03:31:35 03:25:35
2 77 Piet Vromans LibraBikers Man 03:04:21 02:58:21
3 75 Sylke Hest van - van der Velden  LibraBikers Vrouw 05:22:31 04:35:22
4 98 Manon Beumer Hoogstraat Highlanders Vrouw 04:47:04 04:04:32
5 27 Richard Veerman Individueel Man 05:02:56 04:56:56