Uitslag per klasse 2017

Classificatie H2

Team/individueel

startnr

Voornaam

Achternaam

Geslacht

Classificatie

Geslacht

Finishtijd klok

Eindtijd na Correctie

Team Capital

128

Sam

Dijkstra

M

2

Man

3:40:43

2:43:11

Individueel

125

Hans

Romers

M

2

Man

4:37:03

3:26:00

Individueel

132

Julian

Blecher

M

2

Man

4:44:29

3:31:39

LibraBikers

32

Chantal

Dijk van

V

2

Vrouw

5:57:25

3:52:21

Tollbridge bikers

61

Manon

Beumer

V

2

Vrouw

6:51:13

4:27:56

Tollbridge bikers

136

Stefan

Doremalen

M

2

Man

6:07:43

4:34:54

UMCG Handbike Team

8

Jop

van der Laan

M

2

Man

6:40:43

4:59:59

HelioHeroes

18

Anita

Boerkoel

V

2

Vrouw

5:32:22

Deel parcours niet gefietst

Classificatie H3

Team/individueel

startnr

Voornaam

Achternaam

Geslacht

Classificatie

Geslacht

Finishtijd klok

Eindtijd na Correctie

Individueel

120

Aaron

van der Meeren

M

3.1

Man

2:11:06

1:51:51

Individueel

126

Dirk

Colaers

M

3.2

Man

2:22:26

2:07:22

MaartensMasters

38

Jeroen

Kooij

M

3.2

Man

2:22:55

2:07:48

Team Capital

17

Roy

Klaassen

M

3.2

Man

2:26:00

2:10:38

Individueel

112

John

Schot

M

3.1

Man

2:35:36

2:13:24

Individueel

103

Robbert

Van Zijverden

M

3.1

Man

2:37:28

2:15:03

Rijndam Racers

53

Peter

de Keijzer

M

3.1

Man

2:45:20

2:21:58

Rijndam Racers

52

Mike

Hof van 't

M

3.1

Man

2:55:08

2:30:36

Individueel

105

Patrick

Vanlaar

M

3.1

Man

2:55:58

2:31:20

Individueel

110

Dave

Versluis

M

3.2

Man

2:53:13

2:35:41

UMCG Handbike Team

7

Jan

Westra

M

3.2

Man

2:59:20

2:41:18

Individueel

121

Maaike

Smit

V

3.2

Vrouw

3:37:35

2:50:57

Adelante on Wheels

3

Jos

Keersmaekers

M

3.2

Man

3:21:05

3:01:19

Individueel

118

Melanie

Helweg

V

3.2

Vrouw

3:54:17

3:04:19

Individueel

122

Martijn

Teeuwen

M

3.1

Man

3:34:38

3:05:21

ZeeBra

45

Wouter

de Kort

M

3.1

Man

3:36:47

3:07:15

Birds on Wheels

66

Demion

van Putten

M

3.2

Man

3:30:15

3:09:45

Rijndam Racers

50

Lisette

Os van

V

3.1

Vrouw

4:47:41

3:37:11

Individueel

127

John

Bowders

M

3.1

Man

4:16:24

3:42:07

Roessingh Riders

55

Klaas

Bartelds

M

3.1

Man

4:16:46

3:42:26

Individueel

107

Martijn

Huliselan

M

3.1

Man

4:29:12

3:53:23

Roessingh Riders

54

Robert

Konter

M

3.2

Man

4:27:18

4:02:14

MaartensMasters

37

Tim

Hermsen

M

3.1

Man

5:08:06

4:27:36

Hoogstraat Highlanders

24

Mandy

van Kooten

V

3.1

Vrouw

5:54:29

4:28:20

Team Capital

12

Daan

Prop

M

3.1

Man

5:09:09

4:28:32

Individueel

104

Chris

Drost

M

3.1

Man

5:20:40

4:38:40

Hoogstraat Highlanders

26

Rik

Bos

M

3.1

Man

5:23:40

4:41:18

LibraBikers

30

Shyam

Badeloe

M

3.2

Man

5:20:00

4:50:43

Tollbridge bikers

62

Dennis

Roeland

M

3.2

Man

5:24:14

4:54:37

Individueel

106

Willem

Klaucke

M

3.1

Man

5:49:08

5:03:43

Hoogstraat Highlanders

25

Maarten

Vaal

M

3.2

Man

6:03:53

5:31:06

Individueel

113

Ralf

Winkens

M

3.2

Man

6:07:53

5:34:46

UMCG Handbike Team

6

Tom

Visser

M

3.2

Man

6:20:12

5:46:06

Birds on Wheels

65

Sanne

van Elst

V

3.1

Vrouw

7:36:34

5:46:29

Hoogstraat Highlanders

28

Ben

Deibel

M

3.1

Man

7:32:23

6:34:35

MaartensMasters

40

Zoë

Ritzaléos

V

3.1 Met hulp

Vrouw

6:59:31

5:18:07

HelioHeroes

22

Wim

Verheul

M

3.1 Met hulp

Man

7:19:23

6:23:08

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Classificatie H4

Team/individueel

startnr

Voornaam

Achternaam

Geslacht

Classificatie

Geslacht

Finishtijd klok

Eindtijd na Correctie

Rijndam Racers

49

John

Jongeneel

M

4

Man

2:07:22

1:57:51

UMCG Handbike Team

9

Johan

Meijer

M

4

Man

2:08:40

1:59:04

Individueel

115

Chiel

Albers

M

4

Man

2:20:18

2:10:00

Individueel

111

Kees

van Velzen

M

4

Man

2:27:26

2:16:42

Individueel

119

Henry

Honing

M

4

Man

2:31:50

2:20:51

Individueel

116

Erik

Schwenke

M

4

Man

2:38:45

2:27:21

Adelante on Wheels

2

Romy

Pansters

V

4

Vrouw

3:30:10

2:50:14

ZeeBra

46

Bart

Pijs

M

4

Man

3:03:58

2:51:03

UMCG Handbike Team

10

Lars

Mulderije

M

4

Man

3:08:55

2:55:42

ZeeBra

43

Rob

Gerritsen

M

4

Man

3:44:13

3:28:53

Individueel

131

Funda

Mudje

V

4

Vrouw

4:22:45

3:33:14

Hoogstraat Highlanders

29

Erik

Roza

M

4

Man

3:50:22

3:34:40

LibraBikers

35

Kelly

Roefs

V

4

Vrouw

4:57:26

4:01:36

MaartensMasters

41

Adri

Vink

M

4

Man

5:03:05

4:43:01

Individueel

130

Ed

Oudenaarden

M

4

Man

5:03:22

4:43:17

Team Capital

14

Martin

Buhre

M

4

Man

5:08:43

4:48:19

ZeeBra

47

Maarten

van Dongen

M

4

Man

5:29:50

5:08:10

Birds on Wheels

63

Marc

Richter

M

4

Man

5:34:13

5:12:17

Rijndam Racers

51

Erik

Hoorn van

M

4

Man

6:21:22

5:56:36

HelioHeroes

20

Sjeng

de Jongh

M

4 Met hulp

Man

7:32:05

7:03:05

Classificatie H5

Team/individueel

startnr

Voornaam

Achternaam

Geslacht

Classificatie

Geslacht

Finishtijd klok

Eindtijd na Correctie

Adelante on Wheels

1

Mitch

Valize

M

5

Man

1:21:29

1:21:29

MaartensMasters

39

Wilma

Oosterman

V

5

Vrouw

2:21:30

2:03:06

HelioHeroes

23

Ed

Bijman

M

5

Man

2:24:50

2:24:50

Individueel

101

Jan Willem

Smal

M

5

Man

2:24:54

2:24:54

Roessingh Riders

57

Wilco

Klein Nengerman

M

5

Man

2:42:39

2:42:39

Hoogstraat Highlanders

27

Gerard

Kalis

M

5

Man

2:53:45

2:53:45

Birds on Wheels

64

Dennis

Bosman

M

5

Man

2:57:59

2:57:59

MaartensMasters

36

Chantal

Haenen

V

5

Vrouw

3:27:23

3:00:25

HelioHeroes

19

Sander

Smit

M

5

Man

3:04:02

3:04:02

Individueel

124

Wybe

Kloppenburg

M

5

Man

3:06:37

3:06:37

Tollbridge bikers

59

Johnny

Karemaker

M

5

Man

3:12:42

3:12:42

Tollbridge bikers

58

Vincent

van Oort

M

5

Man

3:27:05

3:27:05

Individueel

114

Hanneke

Mooij

V

5

Vrouw

4:11:15

3:38:35

LibraBikers

34

Ingrid

Melis - de Waal

V

5

Vrouw

4:21:42

3:47:41

LibraBikers

33

Gerard

Elsen van den

M

5

Man

4:17:55

4:17:55

Individueel

123

René

Verleg

M

5

Man

4:20:42

4:20:42

ZeeBra

44

Sinead

Power

V

5

Vrouw

5:26:25

4:43:59

Birds on Wheels

68

Marrie

Haveman-Kruidhof

V

5

Vrouw

5:28:43

4:45:59

ZeeBra

42

Denise

Wijnbergh

V

5

Vrouw

5:46:34

5:01:31

Roessingh Riders

56

Jannie

Meijering-Stol

V

5

Vrouw

6:01:16

5:14:18

Rijndam Racers

48

Rinze

Koopal

M

5

Man

5:55:05

5:55:05

Individueel

102

Gerard

Hindriksen

M

5

Man

6:07:43

6:07:43

Adelante on Wheels

5

Harry

Impelmans

M

5

Man

7:56:10

7:56:10

Birds on Wheels

67

Jessica

Braakman

V

5

Vrouw

5:43:08

Deel parcours niet gefietst

Classificatie  E-BIKE H2

Team/individueel

startnr

Voornaam

Achternaam

Geslacht

Classificatie

Geslacht

Finishtijd klok

Eindtijd na Correctie

UMCG Handbike Team

11

Karien

van Wieren

V

Ebike2

Vrouw

2:18:41

1:27:44

Individueel

135

Thiemo

Steen

M

Ebike2

Man

2:44:20

2:00:20

LibraBikers

31

Mireille

Bechthold

V

Ebike2

Vrouw

4:35:34

2:58:14

Classificatie buiten mededinging

Team/individueel

startnr

Voornaam

Achternaam

Geslacht

Classificatie

Geslacht

Finishtijd klok

Eindtijd na Correctie

Individueel

60

Rob

van den Broek

M

BuitenMededinging

Man

1:49:33

1:49:33