Uitslag netto gereden tijden 2016

Foutmelding

  • Warning: Illegal string offset 'subject' in jquery_countdown_timer_block_view() (regel 78 van /home/vhosting/a/vhost0053383/domains/handbikebattle.nl/htdocs/www/sites/all/modules/jquery_countdown_timer/jquery_countdown_timer.module).
  • Warning: Illegal string offset 'content' in jquery_countdown_timer_block_view() (regel 79 van /home/vhosting/a/vhost0053383/domains/handbikebattle.nl/htdocs/www/sites/all/modules/jquery_countdown_timer/jquery_countdown_timer.module).
  • Notice: Array to string conversion in jquery_countdown_timer_block_view() (regel 79 van /home/vhosting/a/vhost0053383/domains/handbikebattle.nl/htdocs/www/sites/all/modules/jquery_countdown_timer/jquery_countdown_timer.module).








Team/individueel startnr Voornaam Achternaam Geslacht Classificatie Tijd (hr:min:sec) correctie starttijd Netto gereden tijd
Individueel 12 Mischa Hielkema M 3,2 1:48:10 0:04:00 1:44:10
MaartensMasters 93 Han  Verheijen M 5 1:49:55 0:00:00 1:49:55
MaartensMasters 94 Nortbert  Heesakkers M 5 1:51:50 0:00:00

1:51:50

Individueel 22 Erik Vermeulen M 4 2:02:37 0:02:00 2:00:37
Rijndam Racers 67 Robert  Vakkers M 4 2:03:55 0:02:00 2:01:55
Rijndam Racers 63 John Jongeneel M 4 2:03:56 0:02:00 2:01:56
LibraBikers 117 Ed Roeters M 4 2:04:44 0:02:00 2:02:44
Roessingh Riders  85 Mark Mekenkamp M 3,2 2:08:20 0:04:00 2:04:20
Sint Olavs Knights 111 Lars Arne Eriksen M 3,2 2:14:05 0:04:00 2:10:05
Adelante on Wheels 105 Aaron Van der Meeren M 3,1 2:14:08 0:04:00 2:10:08
UMCG Handbike Team 80 Johan Meijer M 4 2:17:34 0:02:00 2:15:34
Adelante on Wheels 102 Dirk Colaers M 3,2 2:24:08 0:04:00 2:20:08
Adelante on Wheels 106 John Bax M 3,2 2:27:03 0:04:00 2:23:03
Individueel 15 Willem van der Wal M 4 2:28:48 0:02:00 2:26:48
Individueel 5 Susanne Valckx V 4 2:33:14 0:02:00 2:31:14
Individueel 9 Jan Willem Smal M 4 2:33:30 0:02:00 2:31:30
Individueel 6 Patrick  van Laar M 3,1 2:37:43 0:04:00 2:33:43
Team Capital 11 Enkossa Akkassa M 5 2:35:06 0:00:00 2:35:06
Individueel 28 Henri Honing M 4 2:37:15 0:02:00 2:35:15
Individueel 26 Erik  Schwencke M 4 2:37:26 0:02:00 2:35:26
Team Capital 72 Pauline van Putten V 4 2:47:50 0:02:00 2:45:50
Roessingh Riders  89 Bennie Bouwhuis M 4 2:48:02 0:02:00 2:46:02
Sint Olavs Knights 116 Magnus Risberg M 3,2 2:50:44 0:04:00 2:46:44
Team Capital 1 Mark Straatman M 5 2:47:50 0:00:00 2:47:50
Individueel 20 John  Schot M 3,2 2:53:30 0:04:00 2:49:30
Individueel 16 Juan Dekkers M 3,2 2:57:05 0:04:00 2:53:05
MaartensMasters 90 Joyce Nijenhuis V 3,2 2:57:32 0:04:00 2:53:32
Individueel 14 Chiel Albers M 4 2:57:25 0:02:00 2:55:25
Team Capital 73 Rob  Gerritsen M 4 2:58:19 0:02:00 2:56:19
Individueel 18 Robbert van Zijverden M 3,1 3:00:43 0:04:00 2:56:43
LibraBikers 77 Piet Vromans M Ebike 3:04:21 0:06:00 2:58:21
HelioHeroes 51 Dave Versluis M 3,2 3:03:33 0:04:00 2:59:33
Sint Olavs Knights 113 Terje Roel M 3,2 3:04:32 0:04:00 3:00:32
Individueel 23 Gaike Gerritsen M 3,2 3:06:37 0:04:00 3:02:37
MaartensMasters 92 Jakob  Julsing M 4 3:06:49 0:02:00 3:04:49
Tollbridge bikers  109 Martien  de Wilt M 5 3:04:50 0:00:00 3:04:50
Individueel 3 Meike van Haperen V 3,2 3:10:50 0:04:00 3:06:50
LibraBikers 74 Marcel van den Elzen M 3,2 3:14:59 0:04:00 3:10:59
Tollbridge bikers  108 Joris  Penders M 3,1 3:15:16 0:04:00 3:11:16
MaartensMasters 95 Michael  Verhees M 2 3:17:49 0:06:00 3:11:49
HelioHeroes 55 Carmen  Koedood V 2 3:18:10 0:06:00 3:12:10
Tollbridge bikers  107 Peter Aarts M 4 3:15:16 0:02:00 3:13:16
Birds on Wheels 24 Jiska van der Wal V 4 3:15:54 0:02:00 3:13:54
Adelante on Wheels 104 Martijn Teeuwen M 3,1 3:22:34 0:04:00 3:18:34
Tollbridge bikers  110 Hans Sanders M 3,2 3:23:43 0:04:00 3:19:43
HelioHeroes 53 Christa  Zonneveld V 5 3:23:19 0:00:00 3:23:19
Individueel 21 Martijn Wiering M 3,2 3:27:26 0:04:00 3:23:26
Team Capital 68 Bas Peek M 3,1 3:28:37 0:04:00 3:24:37
UMCG Handbike Team 81 Tinus Ebeltjes M 3,1 3:29:27 0:04:00 3:25:27
Individueel 30 Robert van Boerdonk M Ebike 3:31:35 0:06:00 3:25:35
Rijndam Racers 62 Frans  Ebbinge M 3,2 3:29:53 0:04:00 3:25:53
Birds on Wheels 57 André  Paarhuis M 3,1 3:43:30 0:04:00 3:39:30
Roessingh Riders  88 Robert Konter M 3,2 3:45:37 0:04:00 3:41:37
Hoogstraat Highlanders 101 Leon Emmen M 5 3:43:15 0:00:00 3:43:15
Sint Olavs Knights 114 Geir Inge Sivertsen M 4 3:52:12 0:02:00 3:50:12
Roessingh Riders  86 Klaas Bartelds M 3,1 3:59:00 0:04:00 3:55:00
Individueel 8 Hanneke Mooij V 5 3:55:59 0:00:00 3:55:59
Sint Olavs Knights 112 Steinar Andreassen Jensen M 3,2 4:01:26 0:04:00 3:57:26
MaartensMasters 91 Ruben  de Sain M 3,1 4:02:55 0:04:00 3:58:55
Team Capital 71 Sam Dijkstra M 2 4:07:53 0:06:00 4:01:53
HelioHeroes 50 Kees van Velzen M 4 4:04:06 0:02:00 4:02:06
Roessingh Riders  87 Linda van Impelen V 3,2 4:16:32 0:04:00 4:12:32
Birds on Wheels 61 Caspar  Deerenberg M 3,2 4:19:02 0:04:00 4:15:02
UMCG Handbike Team 83 Melanie Helweg V 3,2 4:23:23 0:04:00 4:19:23
Individueel 25 Funda Müdje V 4 4:22:05 0:02:00 4:20:05
Birds on Wheels 56 Leon Biesterbos M 4 4:24:04 0:02:00 4:22:04
Rijndam Racers 64 Marian  Boender V 3,2 4:27:35 0:04:00 4:23:35
UMCG Handbike Team 79 Arjan  Berkhout M 3,1 4:28:48 0:04:00 4:24:48
HelioHeroes 52 Saskia  Pronk V 3,1 4:31:57 0:04:00 4:27:57
LibraBikers 78 René Verleg M 5 4:39:31 0:00:00 4:39:31
Hoogstraat Highlanders 98 Manon Beumer V Ebike 4:47:04 0:06:00 4:41:04
Hoogstraat Highlanders 97 Henk-Jan van den Berg M 3,1 4:45:23 0:04:00 4:41:23
Birds on Wheels 60 Willem Scheffer M 4 4:52:41 0:02:00 4:50:41
Individueel 19 Ed Oudenarden M 4 4:53:25 0:02:00 4:51:25
Individueel 10 Ebike Winkens M 3,2 4:59:03 0:04:00 4:55:03
Individueel 7 Marcel Bierman M 3,1 4:59:27 0:04:00 4:55:27
Individueel 27 Richard Veerman M Ebike 5:02:56 0:06:00 4:56:56
Hoogstraat Highlanders 96 Ali  Ouaalit M 3,1 5:16:30 0:04:00 5:12:30
Individueel 13 Helga Teunissen V 4 5:14:40 0:02:00 5:12:40
Individueel 2 Chris Drost M 3,2 5:20:06 0:04:00 5:16:06
Rijndam Racers 65 Martijn  Huliselan M 3,1 5:21:00 0:04:00 5:17:00
Birds on Wheels 58 Diana  Schrage-Kievit V 5 5:19:34 0:00:00 5:19:34
Sint Olavs Knights 115 Sigurd Groven M 3,1 5:24:12 0:04:00 5:20:12
LibraBikers 75 Sylke Hest van - van der Velden  V Ebike 5:22:31 0:02:00 5:20:31
Rijndam Racers 66 Rob  Vermeulen M 3,1 5:28:30 0:04:00 5:24:30
Hoogstraat Highlanders 99 Richard  van Dopperen M 4 5:32:48 0:02:00 5:30:48
LibraBikers 76 Rachel Venrooij - van Veghel  V 4 5:42:00 0:02:00 5:40:00
UMCG Handbike Team 84 Gerard Hindriksen M 4 5:42:10 0:02:00 5:40:10
HelioHeroes 54 Arnoud Bernelot Moens M 4 5:44:08 0:02:00 5:42:08