Uitslag dames en heren klassement 2015

Uitslag heren met klassecorrectie

Finishtijd op de klok – startgroepcorrectie =

Plaats

Team

Klasse

Voornaam

Achternaam

Netto
rijtijd

1

Individueel

H5

Jetze

Plat

1:04:14

2

Individueel

H4

Alexander

Gritsch

1:40:07

3

Individueel

H4

Christian

Peter

1:43:34

4

Individueel

H4

Erik

Vermeulen

1:55:28

5

Individueel

Open Klasse

Kjeld

Gunderson

1:50:09

6

Blixembikers

H5

Ed 

Roeters

1:57:35

7

Rijndam Racers

H4

John

Jongeneel

2:09:48

8

Sint Olavs Knights

H3.2

Lars Arne

Eriksen

2:15:29

9

MaartensMasters

H5

Paul

Boeren

2:09:23

10

Individueel

H4

John

Vink

2:19:00

11

Roessingh Riders

H3.2

Mark

Mekenkamp

2:24:24

12

Rijndam Racers

H3.2

Pim

van Hekken

2:24:51

13

MaartensMasters

H4

Raymond

van Hal

2:22:56

14

Individueel

H5

Niek

Rensen

2:18:06

15

Sint Olavs Knights

H3.2

Terje

Roel

2:41:21

16

MaartensMasters

H3.2

Gaike

Gerritsen

2:41:42

17

Individueel

H3.1

Robbert

Van Zijverden

2:43:00

18

Team Capital

H4

Jeroen

van Grunsven

2:41:24

19

Hoogstraat Highlanders

H4

Henry

Honing

2:45:25

20

Individueel

H4

Ronald

Vincenten

2:47:28

21

Individueel

H5

Chiel

Albers

2:42:59

22

Individueel

H4

Erik

Schwencke

2:53:29

23

Team Capital

H3.2

Robin

Ten Have

2:58:06

24

Blixembikers

H2 in Ebike

Ronald

Hobbelen

2:46:55

25

Adelante on Wheels

H3.1

Patrick

Vanlaar

3:11:32

26

Rijndam Racers

H3.2

Juan

Dekkers

3:03:40

27

Hoogstraat Highlanders

H2

Hans

Romers

3:43:46

28

Individueel

Open Klasse

Rogier

Wiercx

2:50:26

29

MaartensMasters

H3.2

Hans

Reijnierse

3:05:48

30

Individueel

H4

Robin

Zurstrassen

3:01:00

31

Individueel

H3.2

Dolf

van der Veen

3:07:38

32

Handbike Team Beatrixoord

H3.2

Martijn

Wiering

3:10:42

33

HelioHeroes

H5

Jan Willem

Smal

2:57:34

34

Roessingh Riders

H4

Jochem

Mastenbroek

3:09:39

35

Rijndam Racers

H4

Gertjan

van Leeuwen

3:10:18

36

Individueel

H4

Rene

Eckhart

3:13:42

37

Blixembikers

H3.2

Hans

Sanders

3:18:37

38

Blixembikers

H2

Michael

Verhees

4:06:39

39

Team Capital

H4

Enkossa

Akkassa

3:20:07

40

Team Capital

H4

Mark

Straatman

3:20:14

41

Handbike Team Beatrixoord

H5

Wybe

Kloppenburg

3:09:54

42

Handbike Team Beatrixoord

H3.2

Jan

Westra

3:27:23

43

Birds on Wheels

H4

Arjen

van Tol

3:23:29

44

Sint Olavs Knights

H3.2

Steinar

Andreassen Jensen

3:30:44

45

Adelante on Wheels

H3.2

Giuseppe

Califano

3:35:25

46

Handbike Team Beatrixoord

H4

Bert

Feijen

3:33:36

47

Hoogstraat Highlanders

H3.2

John

Schot

3:39:45

48

Individueel

H4

Martin

Dormans

3:37:46

49

Individueel

H4

Willem

van der Wal

3:38:57

50

Birds on Wheels

H4

Caspar

Deerenberg

3:50:53

51

MaartensMasters

H4

Ernst

Bouwhuis

3:54:08

52

Rijndam Racers

H2 in Ebike

Sjaak

van Bergen

3:43:05

53

Roessingh Riders

H4

Christian

Albers

4:00:16

54

Blixembikers

H4

Peter

Janssen

4:05:01

55

HelioHeroes

H4

Nick

Hoogewerf

4:07:27

56

Hoogstraat Highlanders

H4

Piet

Valkenburg

4:07:27

57

Birds on Wheels

H4

Willem

Scheffer

4:08:41

58

Individueel

H3.1

Marcel

Bierman

4:35:39

59

Roessingh Riders

H3.1

Klaas

Bartelds

4:47:50

60

HelioHeroes

H4

Kees

van Velzen

4:46:13

61

Individueel

H4

edward

oudenaarden

4:50:09

62

Team Capital

H4

Vincent

Haven

4:55:58

63

Hoogstraat Highlanders

H2 in Ebike

Rein

Kroneman

4:41:56

64

Sint Olavs Knights

H4

Børge

Bakkemo

5:14:02

65

Individueel

H4

Hein

coumans

5:15:26

66

Adelante on Wheels

H3.2

Ralf

Winkens

5:22:34

67

Rijndam Racers

H4

Andrzej

Lawniczak

5:20:48

68

Individueel

H3.2

Chris

Drost

5:37:08

69

Birds on Wheels

H4

Gerard

Harps

5:49:47

70

Birds on Wheels

H4

Tom

van Vilsteren

5:52:20

71

Blixembikers

H5

Frank

Houben

5:31:54

72

Individueel

H5

Paul

Mackaay

5:45:08

73

Handbike Team Beatrixoord

H4

Gerard

Hindriksen

6:44:16

74

HelioHeroes

H4

Will

de Wolf

Tot bocht 20

 

 

 

 

 

 

Uitslag dames met klassecorrectie

Finishtijd op de klok – startgroepcorrectie =

Plaats

Team

Klasse

Voornaam

Achternaam

Netto
rijtijd

1

Individueel

H5

Laura

Adema

2:16:30

2

Individueel

H5

Edyta

Synowiec

2:24:32

3

Adelante on Wheels

H5

Susanne

Valckx

2:32:14

4

Roessingh Riders

H3.2

Linda

van Impelen

3:15:04

5

HelioHeroes

H5

Iris

Kneppers

3:14:24

6

MaartensMasters

H4

Joyce

Nijenhuis

3:29:54

7

Adelante on Wheels

H3.2

Meike

Van Haperen

3:42:30

8

Hoogstraat Highlanders

H3.2

Elly

Kraan

3:59:51

9

Individueel

H4

Hennie

Konz-Verheijen

4:16:02

10

Handbike Team Beatrixoord

H3.2

Melanie

Helweg

5:00:27

11

Individueel

H4

Helga

Teunissen

5:37:10

12

HelioHeroes

H4

Tamara

Teunissen

5:48:37

 

Individueel, buiten mededinging

H4

Margret

IJdema

1:51:02